Харків’янин встановив рекорд задля наближення перемоги України (фото, відео) — ГХ

Харків’янин встановив рекорд задля наближення перемоги України (фото, відео, доповнено) 379 26 мая 2023 09:55 Харківський спортсмен вкотре підкорив найвищу точку світу заради миру в Україні.

Такі люди — справжні герої тилу. Харків’янин Валентин Сипавін, ризикуючи життям, вп’яте зійшов на Еверест, щоб доказати — українці спроможні здолати будь-які перешкоди.

Нагадаємо, свою попередню перемогу альпініст здобув у січні 2022 року: напередодні війни йому скорилася найвища точка Антарктиди – масив Вінсон (докладніше у новині GX).

Чергове сходження-рекорд (цього разу він перевершив своє власне попереднє досягнення) спортсмен здійснив заради підтримки України.Читайте також: Винахідливі митці підотували сюрприз харків’янам (фото, відео)

Валентин Сипавін підкорював Еверест у 2017, 2018, 2019, 2021 роках і нарешті 19 травня 2023 року.  Учасників, включно з ним, було семеро, з них підкорили вершину лише четверо. 

«Еверест 2023. Тяжкий рік… Але ми знову тут», – написав на своїй сторінці в соцмережах харківський альпініст Валентин Сипавін. 

До речі, альпініст мав завдання від самого Президента України — на висоті 8848,86 метрів він розгорнув український прапор, підписаний Володимиром Зеленським.

“Ще ніколи не було в мене такого відповідального завдання. Коли в тебе, особливо в такі часи, прапор України, підписаний. Це надихає, мотивує, додає мегавідповідальності та в жодному разі не дозволяє з’явитися навіть думці “вниз”. Його не можна дати шерпу, не можна покласти в баул. Завжди із собою. Скажу по секрету, прапора було два. Один мені “на згадку” та на непередбачуваний випадок. Дякую за довіру. Прапори піднято. Завдання виконано”, – написав Сипавін.

Цього року прапор, який побував на вершині Евересту, розіграють серед донорів United24. 

Разом ми сильні! Україна переможе!

Фото та матеріал: GX, UNITED24, objectiv.tv

Источник