Другу добу без світла в шести громадах Харківщини. Коли заживлять будинки — Новости Харькова

Другу добу без світла в шести громадах Харківщини. Коли заживлять будинки 49 25 ноября 2022 10:30

На Харківщині на ранок 25 листопада без електропостачання залишаються 100 тисяч споживачів  в Ізюмській, Куп‘янській, Борівській, Зміївській, Балаклійській та Шевченківській громадах.

Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

За його інформацією, енергетики наразі повернули електропостачання усім споживачам Харкова. В той же час без світла залишаються мешканці шести громад області.

«Усі споживачі Харкова вже зі світлом. По області залишаються частково без електрики близько 100 тисяч споживачів: частина жителів Ізюмської, Куп‘янської, Борівської громад, а також частина Зміївської, Балаклійської і Шевченківської. Їх енергетики планують заживити протягом дня», — зазначив Синєгубов.

Глава області попередив, що на час відновлення енергосистеми по Харкову та області введені графіки вимкнення світла з можливим збільшенням часу відключень.

Нагадаємо, що 23 листопада російська терористична армія завдала масованого обстрілу ворогом по об’єктам критичної інфраструктури, внаслідок чого у другій половині дня диспетчерський центр Укренерго застосовував аварійні відключення електроенергії по всій Україні. З цієї причини були знеструмлені Харків та область. 

У Харкові 23 листопада призупинили роботу метро та наземний електротранспорт.

Через масове відключення електроенергії у Харкові доведелося перезапустити систему опалення — міський голова І. Терехов.

Як економно споживати електроенергію: рейтинг потужності електроприладів — тут.

 

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

Галина Половик

Підписуйтесь на наш Телеграм-канал: https://t.me/gx_net_ua

Галина Половик

Источник