Де легко знайти роботу в Миколаєві?

Ринок праці в Миколаєві відчуває деякий застій через економічну і політичну ситуацію в Україні. Пандемія внесла свої корективи в проблеми працевлаштування. Але є ряд спеціальностей, які залишилися затребувані і тепер відрізняються високим рівнем заробітної плати. Фахівці цих професій без проблем можуть знайти собі роботу.

Затребувані професії в Миколаєві

В першу чергу затребувані професії-працівники медичної сфери, фармацевти. Сильно розширилися вакансії в сфері доставок, оскільки велика кількість бізнесу переходить на віддалену роботу з можливістю доставляти товари і продукцію людям.

Найбільше вакансій у сфері торгівлі. Тут, як завжди, потрібні продавці, менеджери із закупівель та продажу, консультанти. Майже 19% від усіх запропонованих роботодавцями місць займає саме торговий персонал.

Серед робітничих спеціальностей високо цінуються всі будівельні професії, а також водії з досвідом роботи і правами різних категорій.

Збільшився попит і на домашній персонал. Тут заробітна плата може залежати від кваліфікації та досвіду роботи. Але сфера настільки затребувана, що роботу може знайти і персонал без досвіду або з мінімальними навичками.

Спад спостерігається в туристичній галузі, у сфері розваг і ресторанного бізнесу.

Що стосується високооплачуваних вакансій, то затребуваними на ринку праці в Миколаєві залишаються наступні професії:

-ІТ-фахівці;
-програміст;
-адміністрація та керівники середньої ланки;
-оператори інтернет-магазинів;
-творці відеотрансляцій;
-фахівці з PR і реклами.
Брак спеціальностей була в цих областях і раніше, тому пандемія на попит практично не вплинула. Попит на досвідчених айтішників і якісних програмістів буде ще довгий час, а ось юристи потрібні вже в меншій мірі.

Рівень заробітної плати

На сьогоднішній день середній показник заробітних плат за спеціальностями в Миколаєві:

-офісні службовці-6 тисяч гривень;
-контролер-касир-5.5 -6 тисяч гривень;
-менеджер інтернет-магазину-8 тисяч гривень;
-медсестра-4.5-5 тисяч гривень;
-телеоператор-8-10 тисяч гривень;
-Продавець продовольчих товарів розкид з / п від 4 тисяч до 7 тисяч гривень.
Фіксовану велику заробітну плату надають для спеціальностей, де потрібен великий досвід і є ризик для життя або потрібні спеціальні навички. Більше 10 тисяч гривень на місяць отримують електромонтери, машиністи тепловозів, формувальники залізобетонних виробів.

Як знайти роботу в Миколаєві

Щоб знайти роботу в Миколаєві можна витратити велику кількість часу, переглядаючи різні оголошення і оцінюючи потенційних роботодавців. Але простіше, якщо всі вільні вакансії зібрані в одному місці, наприклад, https://obyava.ua/ru/rabota/nikolaev. Тоггда можна не витрачати час, а відразу моніторити всі можливі варіанти і записуватися на співбесіду. Основна перевага-вакансії регулярно оновлюються і на сайті представлені тільки актуальні пропозиції, які щодня поповнюються.

Джерело:https://mayupravo.com/news/view/gde-legko-nayiti-rabotu-v-nikolaeve-a58239/