Анкетування пасажирів громадського транспорту в Харкові: для чого це потрібно

Фото: Харківська міська рада

У місті Харків почали досліджувати пасажиропотік, щоб удосконалити маршрутну мережу та оптимізувати структуру рухомого складу.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Харківської міської ради.

Співробітники депо проводять анкетування серед пасажирів, щоб дізнатися, як часто вони користуються трамваями, тролейбусами та автобусами, чи мають пільгову категорію.

За словами директора Департаменту інфраструктури Івана Кузнєцова, це допоможе встановити, громадяни якої пільгової категорії найбільше користуються транспортом, скільки їздить внутрішньо переміщених осіб, де потрібно відкрити новий маршрут тощо.

При цьому проїзд у міському транспорті залишиться безкоштовним, анкетування проводиться тільки з метою вдосконалення транспортної системи.

Нагадаємо, в Харкові зафіксовано 5200 будинків, що мають пошкодження різного ступеня, з них 450 мають значні ураження, ще 49 не можна відновлювати, їх мають знести.

Раніше ми писали, що у місті Харків установили 55 водяних колонок, які можуть забезпечувати мешканців технічною водою під час аварійного знеструмлення та відсутності централізованого водопостачання. 

Нагадаємо також, що зараз у Харкові працівники КП «Ритуал» наводять лад на кладовищах, територія яких не постраждала від обстрілів.

Більше новин Харків читайте на нашому сайті.

Джерело