Протягом останніх двох років намітилася тенденція щодо стабілізації ціни на київську нерухомість. Відзначається, то незначне підвищення в межах п’яти відсотків у гривні і семи — в доларовому еквіваленті. Експерти впевнені, що купити квартиру в Києві за розумною ціною цілком можливо. Сьогодні ціна на первинному і вторинному ринку нерухомості зрівнялися. Obyava.ua Поділитися інформацією про розташування київських квартир з найнижчою ринковою вартістю, а також дасть пораду про те, як не шкодувати про придбання нерухомості згодом.
Придбання акційних,» гарячих «пропозицій та приміщень у» житловому стані»
Зустрічаються дуже вигідні пропозиції для придбання житлової площі на первинному ринку. З хорошою знижкою можна придбати квартири, що залишилися у забудовника після введення будівлі в експлуатацію,так як велика частина купується покупцями на етапі будівництва. Ці апартаменти мають ряд недоліків: непрактична планування, непривабливий вигляд з вікна та інші. Покупцеві, який має готівку, рекомендуємо вступити в торг, щоб придбати житло за привабливою вартістю. На вторинному ринку теж час від часу з’являються «гарячі» термінові варіанти. Власники зменшують ціну на п’ятнадцять відсотків нижче ринкової. Тому для придбання такого житла потрібно мати всю необхідну суму і бути готовим негайно внести завдаток. Такі апартаменти вкрай рідко знаходяться в придатному для проживання стані, за ними може числиться заборгованість по комунальних платежах і кредитні зобов’язання. Варто пам’ятати, що при покупці житла за спеціальною пропозицією, вам можливо доведеться оплатити послуги нотаріуса, витрати з оцінки та податки.
Купівля об’єкта в так званому «житловому стані» — погана ідея. Так як в більшості випадків ремонт полягає у фарбуванні стін, установці склопакетів низької якості і сантехніки. З цієї причини безглуздо оплачувати такі опції додатково. Кращим варіантом буде придбати таку ж квартиру без ремонту, так як різниця у вартості буде не більше десяти відсотків. Зекономлені гроші дадуть можливість провести заміну комунікацій, вікон і дверей.
Придбання житлової площі в кредит або в розстрочку
Іпотечні кредити на ринку первинних об’єктів нерухомості пропонуються регулярно, що аргументується невеликими процентними ставками. Вигідно купити житлову площу можливо внісши 50-60 відсотків від її ціни. В цьому випадку відсотки по іпотеці будуть невеликими. Вигідні умови можна зустріти безпосередньо у забудовника. Але існують приховані нюанси такої покупки. У 2019 році середня ставка по іпотеці в Україні склала близько 20 відсотків річних головною вимогою банків до позичальників є наявність високого «білого» доходу: офіційне працевлаштування і документ, що підтверджує дохід. Сімейний дохід повинен бути мінімум в два рази вище суми щомісячного іпотечного платежу. Більш лояльне ставлення у банків до тих клієнтів, які мають зарплатну карту або підприємницький рахунок в ньому. Також існує система знижок для співробітників. Існують ситуації, коли відсоток по іпотеці може бути збільшений, що пов’язано з інфляцією та іншими фінансовими ризиками. З цієї причини при підписанні договору потрібно звертати увагу на цю умову, і давати свою згоду тільки при фіксованій ставці. Як правило, на короткий термін надається найвигідніший відсоток, потім потрібно буде платити за стандартною ставкою. У 2019 році середня ставка за іпотечними кредитами склала 20,9% річних, а в разі розстрочки на десять років. Але іпотека залишається не найпопулярнішим варіантом для українців. Майбутні власники об’єктів нерухомості воліють не зв’язуватися з іпотекою покупці зазвичай вважають за краще розстрочку безпосередньо у забудовника. На етапі будівництва квартири виплачується 20-50 відсотків його ціни, що залишилися кошти вносяться рівними частинами до терміну його закінчення. Відсотки не стягуються до введення будівлі в експлуатацію.
Вигода від придбання нерухомості в передмісті Києва
Ірпінь, Вишгород, Буча, Крюківщина, Вишневе, Бровари та інші— невеликі населені пункти в передмісті Києва. Їх жителі щодня на громадському або на власному транспорті їдуть до столиці на роботу. Як правило, дорога з цих містечок до Києва займає менше часу, ніж шлях з одного кінця столиці в інший. Ціна проїзного квитка в приміському громадському транспорті всього на кілька гривень більше, ніж у міському. Головна перевага-близькість до лісів, річок, озер і чистота повітря. Ціна первинної та вторинної житлової площі в передмісті на 10-20 відсотків менше в порівнянні зі столичними об’єктами.
Огляд цін на квартири в різних районах Києва
За останній рік число пропозицій на вторинному ринку знизилося. Половина всіх об’єктів знаходиться на правому березі, тридцять відсотків — на лівому і близько двадцяти відсотків — в центрі столиці. При цьому чотирнадцять відсотків із загальної маси пропонованих апартаментів розташовані в Дарницькому і Голосіївському, 13 відсотків — у Шевченківському і 12 відсотків — у Печерському. Найменше число квартир — близько п’яти відсотків) — у Деснянському. Найнижча вартість у апартаментів в Деснянському районі, а найдорожчі квартири на Печерську.
Пропонуємо ознайомитися із середніми цінами однокімнатних апартаментів в наступних районах:
-Голосіївському — 53 000 доларів;
-Дарницькому — 47 000 доларів;
-Деснянському — 36 000 доларів;
-Дніпровському — 45 000 доларів;
-Оболонському — 57 000 доларів;
-Печерському — 94 000 доларів
-Подільському — 48 000 доларів;
-Святошинському — 38 000 доларів;
-Солом'янському — 50 000 доларів;
-Шевченківському — 65 000 доларів.
За даними сайту Obyava.ua двокімнатні апартаменти в Києві в середньому обійдуться:
-у Голосіївському-88 000 доларів; -у Дарницькому — 69 000 доларів;
-у Деснянському — 53 000 доларів
-у Дніпровському — 63 000 доларів;
-в Оболонському — 78 000 доларів;
-у Печерському — 146 000 доларів;
-у Подільському — 78 000 доларів;
-у Святошинському — 58 000 доларів;
-у Солом'янському — 73 000 доларів;
-у Шевченківському — 101 000 доларів.
Якщо ви бажаєте придбати трикімнатну квартиру в столиці, потрібно мати мінімум 60 000 доларів.
Представляємо добірку по районах:
-Голосіївський-120 000 доларів;
-Дарницький — 89 000 доларів;
-Деснянський — 62 000 доларів
-Дніпровський — 81 000 доларів;
-Оболонський — 110 000 доларів;
-Печерський — 212 000 доларів;
-Подільський — 99 000 доларів;
-Святошинський — 75 000 доларів;
-Солом'янський — 104 000 доларів;
-Шевченківський — 157 000 доларів.
Ціна чотирикімнатних апартаментів і більше починається від 65 000 доларів в Деснянському і до 270 000 доларів
на Печерську.
Джерело: https://kievnews.net/kiev/pokupka-deshevoj-kvartiry-v-kieve/
Оставить комментарий